Bezpośredni  przedstawiciel  producenta  i  dystrybutor  donic   Lechuza   w Polsce

Zarejestruj się aby móc zrealizować zamówienie
Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
Koszyk do kasy Ilosć: 0 Suma: 0 zl
 • LECHUZA Classico
  Donice CLASSICO doskonale dopełniają każde wnętrze. Ich ponadczasowy kształt wpisuje się subtelnie w przestrzeń aranżowaną zarówno nowocześnie jak i tradycyjnie.
 • LECHUZA Classico LS
  Donice Lechuza Classico LS to ponadczasowy, klasyczny kształt, uzupełniony o wkład wewnętrzny i ramę w kolorze donicy dodają elegancji tworzonym kompozycjom.
 • LECHUZA Quadro LS
  Donice Quadro LS to połączenie nowoczesności i elegancji. Forma sprawia, że dopasowują się one do każdego wnętrza, umożliwiając posadzenie większej ilości roślin niż w donicach o tradycyjnym kształcie.
 • LECHUZA Cubico
  Donice CUBICO to najbardziej popularna i ciesząca się dużym uznaniem linia donic Lechuza. Dzięki nim rośliny uzyskują niepowtarzalną oprawę, stając się swoistymi naturalnymi rzeźbami.
 • LECHUZA Cube
  Donice Lechuza Cube 40 to prostota formy i nowoczesny design. Są one idealnym uzupełnieniem donic Lechuza Cubico i Crarao Premium.
 • Donice CARARO umożliwiają nieograniczone i swobodne kreowanie przestrzeni. Sprawdzają się zarówno w przestrzeniach biurowych jak i na tarasach, tworząc zielone parawany. Stabilne rolki umożliwiają przesuwanie donic w dowolne miejsce.
 • LECHUZA Deltini
  Donica DELTINI stanowi dopełnienie istniejących już na rynku donic DELTA 20. Jej kształt pozwala na posadzenie stosunkowo dużej rośliny w małej doniczce. DELTINI, to nieograniczone możliwości aranżacyjne niewielkich przestrzeni.
 • LECHUZA Delta 10 i 20 parapetowa
  Donica DELTA 20 to praktyczny i piękny w swej prostocie pojemnik na rośliny parapetowe. Doskonale nadaje się również do aranżacji blatów recepcyjnych w biurach.
 • LECHUZA Delta
  Donice DELTA to zmysłowy kształt, kryjący w sobie przekonywującą funkcjonalność. Te oryginalne donice skupiają na sobie uwagę i pomagają w efektowny sposób zaaranżować przestrzeń zielenią.
 • LECHUZA Rondo
  Donice RONDO dzięki opływowym liniom i wydłużonej sylwetce oswajają wnętrza wprowadzając do nich harmonię i łagodność. Nowoczesna kolorystyka donic uatrakcyjnia i inspiruje do wprowadzania śmiałych wyzwań aranżacyjnych.

 
Bezpieczne zakupy
O bezpieczeństwo Państwa zakupów dba serwis Przelewy24.pl
DOSTAWA GRATIS OD 300ZŁ Każda przesyłka wysyłana jest kurierem UPS lub DPD
JEŚLI MASZ PYTANIE ZADZWOŃ
+48 734 440 881
Copyright © 2010-2017 Flora Design.