Bezpośredni  przedstawiciel  producenta  i  dystrybutor  donic   Lechuza   w Polsce

Zarejestruj się aby móc zrealizować zamówienie
Zaloguj się aby uzyskać dostęp do konta
Koszyk do kasy Ilosć: 0 Suma: 0 zl
 • LECHUZA Balconera Cottage
  Donice BALCONERA COTTAGE są nowym "siostrzanym" produktem donic LECHUZA Cubico Cottage. Skrzynki balkonowe dają możliwość uzupełnienia aranżacji balkonów i tarasów o kwitnące rośliny jednoroczne.
 • LECHUZA Cubico Cottage
  Donice CUBICO COTTAGE wykonane są z tworzywa o strukturze plecionki zwanego również technorattanem. Doskonale pasują do popularnych obecnie mebli ogrodowych, wprowadzając akcenty zieleni na tarasach i balkonach.
 • LECHUZA Cube Cottage
  Donice CUBE COTTAGE dzięki swemu prostemu i ponadczasowemu kształtowi pozwolą zaaranżować każdy taras, balkon czy przestrzeń w ogrodzie. Donica wykonana jest z tworzywa o strukturze technorattanu.
 • Niewielkie doniczki Cube Color 14 i 16 zostały stworzone z myślą o ziołach. To jedyne doniczki w ofercie Lechuza z "knotowym" systemem nawadniania, do których można włożyć roślinę w donicy produkcyjnej.
 • LECHUZA Puro Color
  Donica Puro COLOR wyróżnia się w ofercie donic Lechuza oryginalną, delikatną fakturą oraz doskonałym kształtem kuli. Dwa rozmiary donicy pozwalają na pełną aranżację np. tarasu.
 • LECHUZA Balconera Color
  Donice BALCONERA COLOR uzupełniają ofertę donic tarasowych serii COLOR. Gładka powierzchnia oraz wyraziste i mocne kolory podkreślają barwę i piękno roślin.
 • LECHUZA Cubico Color
  Donice CUBICO COLOR to alternatywa dla donic Lechuza Cubico Premium. Nowoczesne, funkcjonalne i trendy, a jednocześnie nie uszczuplające nadmiernie domowego budżetu.
 • LECHUZA Classico Color
  Donice CLASSICO COLOR to alternatywa dla donic Lechuza Classico Premium. Ich wyraziste i mocne kolory, jak żadne inne, podkreślają barwę i piękno kwitnących roślin.

 
Bezpieczne zakupy
O bezpieczeństwo Państwa zakupów dba serwis Przelewy24.pl
DOSTAWA GRATIS OD 300ZŁ Każda przesyłka wysyłana jest kurierem UPS lub DPD
JEŚLI MASZ PYTANIE ZADZWOŃ
+48 734 440 881
Copyright © 2010-2017 Flora Design.